Сьогодні буде незвичайна новина

Перший раз пишу на українській мові, тому не дуже мене судіть будь ласка;)
Фото на сайті 3дфото.ін.юа — для когось надзвичайно захопливо видовище, для когось простий спосіб передання своїх почуттів через фото. Але фото на 360 градусів для всіх дає змогу поринутись, доторкнутись і побачити майже на власні очі предмети тут і зараз.
Хочу Вам відкрити одну таємницю: фото для сайтів, предмерне фото або фото 3д з переглядо на 360° зроблено в студії — відіграє дуже важливу роль для Вашого інтернет магазину чи для Вашого сайту. Як показали наші дослідження,  людині приємно дивитись і обирати ті товари, які мають якісну картинку і переказують усю  правду. Кажучи простими словами:  якісні 3dfoto — сприяють більший конверсії.
Перераховуючи ваші витрати на звичайне предмерне фото чи 3д фото, ви майже нічого не переплачуваєте. Бо в першому варіанті в и замовляєте не одне фото, а декілька з різних сторін. В фото на 360° ви сплачуєте за 1 фото, а отримаєте від 40 до 100 кадрів.
Нам дуже приємний зворотній зв’язок,  тому будь ласка, залишайте ваші коментарі і соцмередах і долучайтесь до нас в Instagram та Facebook.